Ameliyatsız Badem Göz Estetiği

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği birçok insanın yanılgıya sahip olduğu bir estetik müdahaledir. Birçok insan meşhur badem gözlere sahip olmak ister ancak bu konuda yapılan çalışmalar hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığından dolayı bir türlü cesaret edemez. Bu estetik müdahalesi hakkında en çok kişilerin sahip olduğu yanılgı işlemin bir ameliyat olduğudur. Öncelikle bu konuya açıklık getirecek olursak; badem göz estetiği ameliyat ile yapılan bir işlem değil, lokal anestezi altında 15 ila 20 dakika gibi bir sürede yapılan bir estetik müdahaledir. Ameliyatsız badem göz estetiği ile kişiler bu kadar kısa süre ve son derece kolay bir müdahale ile o mükemmel görünüme kavuşabilmektedir. 

Ameliyatsız badem göz estetiği ile kişilerin gözleri daha kalkık görünmekte ve böylece daha büyük ve daha çekik bir görünüm elde edilmektedir. Saç diplerinde kalın ipler atılarak o yukarı çekme işlemi yapılmakta ve kullanılan ipler kesinlikle görünmemektedir. Bunun yanında ipler son derece dayanıklı ve ortalama 3- yıl veya 6-8 yıl gibi bir süre kalabilmektedir. Bu süreler kullanılan ipe göre farklılık göstermektedir. İşlem esnasında hangi ipin kullanılacağı doktor ve hastanın birlikte karar verdiği bir durumdur. Bu işlem ile aynı zamanda aynı tarafa yatan kişilerin yüzündeki asimetrik sorunlar veya kaşlarından birini daha fazla kaldırma gibi sorunların yol açtığı kötü görünümler de düzeltilmektedir. İşlem tamamen gözleri daha iri ve daha çekik göstermeye yarayan bir işlemdir. 

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Ne Kadar Kalıcıdır?

İşlemi yaptırmayı düşünen kişilerin merak ettiği konulardan biri de ameliyatsız badem göz estetiği ne kadar kalıcıdır veya ne kadar süre aynı etki devam etmektedir gibi konulardır. Yüzde ameliyatsız olarak uygulanan bu müdahaleler cerrahi müdahalelerden farklı olduğundan ve daha basit uygulandığından dolayı ne yazık ki tekrarlanması gereken işlemlerdir. Badem göz estetiği de bu uygulamalardan biridir ve ortalama 3 ila 4 yıl gibi bir süre kullanılmaktadır. Bu süre sonunda aynı etkiyi isteyen kişilerin işlemi tekrarlatması gerekir.  Bu tarz işlemlerin etki süresinin geçici olması dezavantaj iken en önemli avantajları da tekrardan geri dönüşlerinin olmasıdır. Yapılan işlem beğenilmediğinde kolay bir biçimde eski haline geri gelmektedir. 

Hızlı ve etkili estetik çözümler

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği; yeni nesil estetik müdahalelerden bir tanesi olup, uzman hekimlerin denetiminde oldukça etkili sonuçların ortaya konulabilmesi mümkündür. Müdahale sırasında kişinin herhangi bir rahatsızlık yaşama durumu oldukça düşük bir ihtimaldir, hatta böyle bir ihtimal yoktur demek doğru olacaktır. Estetik çözümlere kesi olmaksızın ulaşmak isteyenler için tercih edilebilecek bu yöntemin en önemli avantajı; hızlı ve uzun süre kalıcı bir yöntem olmasıdır. Herhangi bir nekahat süreci gerektirmemesi ve herkese uygulanabilir olması da yöntemi öne çıkaran diğer özellikleridir.


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın