Bacak Estetiği Ameliyatı Fiyatları

Bacak Estetiği Ameliyatı Fiyatları

Bacak estetiği ameliyatı, üst ve alt bacaklarında yağlanma, kalınlık, incelik ya da sarkma sonucunda uygulanan bir cerrahi operasyondur. Germe işlemi içeren operasyonlarla kıyaslandığında daha geniş bir alana hitap etmektedir. Estetik kaygılar nedeniyle de bacak estetiği uygulaması tercih edilmektedir. Özellikle kalın bacaklara ve bileklere sahip olmanın yanı sıra üst bedenle orantısız görünen ince bacaklar ve bilekler için de bu operasyon tercih edilebilir. Bacak estetiği ameliyatı tüm bu sorunları farklı yöntemler sonucunda ortadan kaldırma işlemidir. Her geçen gün özellikle kadınlar arasında tercih edilen bu yöntem için Bacak Estetiği Ameliyatı Fiyatları konusunda muayene öncesinde net bir bilgi oluşmamaktadır.

Bacak Estetiği Ameliyatından Önce Yapılması Gerekenler

Bir cerrahi operasyon olması nedeniyle bacak estetiği ameliyatı genel ya da lokal anestezi altında yapılmaktadır. Bu nedenle ameliyat öncesinde izlemeniz gereken adımları hekiminizden öğrenmeniz gereklidir. Her ameliyat sürecinde olduğu gibi alkol ve sigara kullanımını bacak estetiği ameliyatı öncesinde bırakmanız gerekmektedir. Belirtilen süre içinde ameliyat uygulaması sonrasında da kullanmamalısınız. Yeme ve içme işlemlerine ameliyattan yaklaşık olarak 6-7 saat önce son vermelisiniz. 1 ile 4 arasında süren bu ameliyatın ücretlerini öğrenmeden önce uzman hekim tarafından muayeneye tabi tutulursunuz. Bacak Estetiği Ameliyatı Fiyatları tüm tetkik ve muayene aşamalarından sonra ancak netlik kazanabilir.

Bacak Estetiği Ameliyatı İzleri

Ameliyat kısa süreli olmakla beraber birkaç saat sonra merkezden ayrılabilirsiniz. 3-4 gün hasta ayaklarını yukarıda tutacak şekilde istirahat etmeleri önerilmektedir. Ameliyat öncesindeki aktivitelere dönme süresi ortalama bir hafta sonrasında mümkündür. Bacak estetiği ameliyatı, vücutta bulunan fazla yağların kesilmesiyle olmaktadır. Ancak bu izler ameliyattan sonra neredeyse yok denilebilecek bir seviyeye gelmektedir. Özellikle birkaç hafta içinde izlerin renkleri cılız bir hal almakta ve zaman ilerledikçe izler fark edilemez bir hal almaktadır. Ameliyat sonrasında hekiminiz tarafından gerekli görülen talimatlar da izlerin hızlı bir şekilde azalmasına yardımcı olacaktır. Ameliyat esnasında izlerin kör noktalarda olmasına dikkat edilir. Bacak Estetiği Ameliyatı Fiyatları duruma ve kişiye bağlı olarak değişmektedir.

Bacak Estetiği Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Bacak Estetiği Ameliyatı Fiyatları için muayene ve hastaya yapılacak olan tetkiklerden önce kesin olarak bir fiyat çıkarılamaz. Ameliyata karar verdikten sonra yapılacak olan tahliller, muayene ve hastanın ihtiyacı olan işlemler sonrasında fiyat belirlenebilir. Ameliyat esnasında eklenecek olan liposuction ve yağ enjeksiyonu gibi farklı işlemler de bu fiyatlandırmanın değişmesini sağlamaktadır. Kişinin ihtiyacı olan operasyon ve uygulamaların farklı olması nedeniyle fiyatlandırma kişiden kişiye göre değişebilmektedir. Bazı durumlarda silikon kullanımı da bu ameliyat esnasında tercih edilmektedir. Silikon kullanımı da fiyat artışına neden olacaktır. Net bir fiyat bilgisi almadan önce hekiminize muayene olmanız gerekmektedir. En doğru fiyat bilgisi bu muayeneler sonucunda verilmektedir.

İlginizi çekebilir:

Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları

Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın