Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları

Bacak germe ameliyatı, birbirinden farklı pek çok sebep sonrasında oluşan deri sarkmalarını tedavi eden cerrahi bir operasyondur. Yaşın ilerlemesi, aşırı spor sonrasında spora ara verme, yeme ve içme düzeni sonucunda yağlanma, hareketsiz kalma, aşırı kilo kaybı nedeniyle bacak bölgesinde sarkmalar meydana gelmektedir. Hafif dereceye sahip olan sarkmalar liposuction tedavisi ile son verilebilir ancak ileri derecede sarkmalar ya da geç fark edilen sarkmalarda bacak germe ameliyatı gerekli bir uygulama haline gelmektedir. Özellikle deride gevşeme söz konusu ise çözümü ameliyat olmaktadır. Tüm işlem basit olarak deride sarkan bölgeyi alma ve sonrasında dikim işleminin yapılmasıdır. Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları ise bu noktada kişiye ve sarkma derecesine göre farklılık göstermektedir.

Bacak Germe Ameliyatı Öncesinde Yapılması Gerekenler

Bacak germe ameliyatını gerçekleştirecek olan uzman hekiminiz tarafından ameliyat öncesinde gerçekleştirmeniz gereken talimatları takip etmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Anestezi muayenesi, fiziki muayene, kan testleri ve yağ oranınızın ölçümü işlemleri ameliyat öncesi adımları arasında yer alır. Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları bu tetkiklerden sonra netlik kazanmaktadır. Anestezi altında yapılan bu ameliyat öncesinde belirtilen süre bir gün öncesinden aç kalmanız gerekecektir. Aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçlar kullanıyor iseniz ameliyattan yaklaşık 10 gün gibi bir süre önce ilacınızı bırakmalısınız. Sürekli olarak kullanılan ilaçlarınız hakkında hekiminizi bilgilendirmeniz de gerekmektedir. Alkol ve sigara kullanımını ise yine 10 gün öncesinden bırakmanız gerekmektedir.

Bacak Germe Ameliyatı İzleri

Ameliyat sonrasında aktivitelere en az 1 hafta ara vermeniz gerekmektedir. Ağır aktivite ve çalışma için ise bu süre hekiminizin talimatları doğrultusunda uzatılabilir. Ameliyatlardan sonra en çok merak edilen geriye kalacak olan izler olmaktadır. Hekiminiz tarafından izler için detaylı bilgi alabilirsiniz. Ameliyat esnasında yara izleri en az fark edilen bölgelerde kalacak şekilde ayarlanmaktadır. Ortalama 1 ay gibi bir sürenin ardından izlerin renginde solma başlayacaktır. İşlemin üzerinden geçen 1 senenin ardından ise izler gözle fark edilmeyecek bir hale gelmektedir. Bacak germe ameliyatı öncesinde işlemi gerçekleştirecek hekiminizden izler ve Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları için net bir bilgi alabilirsiniz.

Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Operasyon gerektiren işlemlerde fiyat net olarak uygulama öncesinde belirlenmemektedir. Kişiye, sarkma durumuna ve uygulanacak işlemlere göre fiyat farklılıkları olmaktadır. Örneğin; eklenecek liposuction gibi işlemler fiyatın artmasını sağlamaktadır. Ameliyat öncesinde fiyat belirtmek bu noktada oldukça hatalı olacaktır. Günümüzde sık tercih edilen bir uygulama olması nedeniyle bacak germe ameliyatı uygulaması fiyatları önceki zamanlara göre ulaşılabilir bir hale gelmiştir. Ancak en doğru fiyatı hekiminiz belirleyecektir. Önce uzman bir hekime muayene olmalı ve tetkikler sonrasında gerekli olan işlemler dahilinde Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları için bilgi istemelisiniz.

 


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın