Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları

Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları

Bacak içi germe ameliyatı, bu bölgede bulunan ve sarkan ya da gevşeyen derinin cerrahi bir operasyon ile toparlanma işlemidir. Kişinin sosyal hayatı, yeme ve içme durumları, egzersiz sonrası, aşırı kilo kaybı ve yaş ilerlemesi nedeniyle vücutta deri sarkmaları gerçekleşmektedir. Zamanla bacak içinde sarkan deriler bir sorun haline geldiği gibi rahatsızlık verici de olacaktır. Bacak içlerinde olan sarkmalar sonrasında tedavi olmadığın bu bölgede sürtünme nedeniyle tahriş ve o bölgede cilt sorunları da meydana gelmektedir. Günümüzde özellikle kilo kaybı ya da alımı sonrasında sarkan bacak içi derisi için en uygun tedavi olan bu yöntem için muayene öncesinde net bir Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları vermek mümkün değildir.

Bacak İçi Germe Ameliyatından Önce Yapılması Gerekenler

Anestezi ya da bazı durumlarda sadece lokal anestezi altında yapılan bu operasyon öncesinde uzman hekiminizin talimatlarına uymanız gerekmektedir. Ameliyattan 10 gün önce sigara ve alkol kullanımına son vermeniz, talimatlar doğrultusunda yeme ve içmenize dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle ameliyattan önceki son 6 saat içerisinde yeme ve içmeye son vermelisiniz. Sürekli olarak kullanılan bir ilacınız var ise muayene esnasında hekime bildirmelisiniz. Aspirin ve benzeri kan sulandırıcı etkisi olan ilaçları ameliyattan önceki hafta bırakmanız gerekecektir. Tüm bu aşamaya gelinmeden önce yapılan tetkikler sonrasında Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları için net bir fiyat alabilirsiniz.

Bacak İçi Germe Ameliyatı İzleri

Bacak içi germe ameliyatı esnasında yara izleri en az görülecek noktalarda olacak şekilde ayarlanmaktadır. Ameliyattan ortalama 1 ya da 2 hafta gibi bir süre sonrasında izlerin renkleri solmaya başlamaktadır. Zaman geçtikçe ise bu izler cilt rengini alacak ve neredeyse yok olacaklardır. Cerrahi bir operasyon olan Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları kişiye ve kişinin ihtiyacı olan uygulamalara göre farklılık gösterebildiği için muayene olmadan bir fiyat belirlenememektedir. Yapılacak olan muayene, tetkikler ve tahliller sonrasında hastanın ihtiyacı olan işlemler belirlenmektedir. Bu işlemler sonrasında da hekiminizden net bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları

Bacak içi germe ameliyatında pek çok farklı sebep ile farklı fiyatlandırmalar çıkarılmaktadır. İhtiyacınız olan küçük bir bölgede germe ameliyatı ise daha az fiyata karşılık gelirken daha büyük bir alanda yapılacak olan ameliyatın ücreti de bu bölgeyle beraber artış göstermektedir. Ameliyat edilecek olan hastanın bacak içi bölgesinde sarkma derecesi de ameliyatın fiyatında belirleyici bir rol oynamaktadır. Sarkma derecesine bağlı olarak kullanılacak teknikler, uygulamalar doğrultusunda fiyat belirlemesi yapılabilir. Bacak bölgesinde oluşan yağ tabakası da fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Tüm bu unsurlar dikkate alınarak Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları netlik kazanmaktadır.

 


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın