Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: +90 212 215 53 83
"> : info@tayfunturkaslan.com">
: +90 533 144 56 13 : +90 212 215 53 83
: info@tayfunturkaslan.com

60’lı Yaşlarda Meme Büyütme Estetiği Detayları

Kim kendini  daha güzel hissetmek istemez ki? Bu sadece genç yaştakilerin sahip olduğu bir ayrıcalık değildir. Günümüzde, meme büyütme ameliyatı yoluyla vücutlarını gençleştiren 60’lı ve ileri yaştaki kadınların sayısında büyük bir artış olduğu görülmektedir. O çağda kadınlar daha güçlü, akıllıdır ve kendilerine saygıları vardır. 60’lı yaşlarda bir meme büyütülme estetiğinin nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

60’lı yaşlarda iki yılda bir mamografi çektiriyor olmalısınız. İmplantların tarama üzerindeki etkilerinden endişeleniyorsanız, endişelerinizin yersiz olduğunu söylemeliyiz. Bir diğer asılsız endişe, mamografinin implantlara zarar verecek olmasıdır. Neyse ki, implantlar basınca dayanacak kadar dayanıklı ve esnektir.

60’lı yaşlarınızdaysanız, muhtemelen yaşlanmanın göğüslerinizi nasıl etkilediği hakkında her şeyi biliyorsunuzdur. Kollajen adı verilen bir proteinin kaybedilmesi nedeniyle, cildiniz eskiye oranla çok daha az esnektir, yani ağır implantlar göğüslerinizi daha sarkık hale getirebilir. Bu nedenle cerrahlar, 60’lı yaşlarındaki hastaların meme büyütme işlemini meme dikleştirme estetiği olarak bilinen başka bir tedavi yöntemine tercih etmelerini seçenek olarak sunarlar. Meme dikleştirme ameliyatı şunları yapabilir;

Göğüslere dolgunluk ve hacim kazandırır

Göğüslerin ağır implantlar ile daha fazla sarkmasına karşı koruma sağlar

Göğüs ucunu yeniden yapılandırır

Bazı hastalar yaşları nedeniyle meme büyütme ameliyatı olmayacaklarından endişe ediyorlar, ancak bu gerçekten doğru değildir. Gerçekte, bir insanın sağlığı, uygun bir aday olup olmadığına dair bir faktördür.