Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: +90 212 215 53 83
"> : info@tayfunturkaslan.com">
: +90 533 144 56 13 : +90 212 215 53 83
: info@tayfunturkaslan.com

Doğum Sonrası Yapılabilecek Kombine Estetik Uygulamalar

Estetik işlemler gebelik sonrası vücut değişikliklerine ilişkin benzersiz kaygılarınızı gidermek için tasarlanmış tamamen özelleştirilebilir kombinasyonlardan oluşabilir. Doğumun ardından yaşanan estetik problemler bu gibi kombine tedavilerle giderilerek kişinin eski haline dönmesi sağlanabilir. İşte doğum sonrasında uygulanabilecek kombine tedaviler;

Meme Büyütme + Meme Dikleştirme Ameliyatı

Doğum yapan ve emziren kadınların çoğu, göğüslerinin görünümüyle alakalı mutsuzluk duyuyor ve meme estetiği ameliyatı bu tür annelerin ortak düşüncelerinden biridir. Meme büyütme işlemi, kayıp hacmi geri kazandırabilir ve aynı zamanda meme dikleştirme ameliyatı da hamilelik ve emzirmenin bir sonucu olarak ortaya çıkan sarkmaları düzeltir.

Karın Germe Estetiği

Birkaç istisna dışında hemen hemen tüm kadınlar, doğumdan sonra estetik kombine tedavilerin bir parçası olarak karın germe estetiğini dahil etmeyi seçecektir. Karın derisi ve alttaki kaslar büyüyen bebeğinize uyum sağlamak için germe ve genişleme ile görünümde farklılık yaratır. Ancak doğumun ardından akrın sarkar ve istenmeyen bir görüntü oluşur. Karın germe estetiği ile yıpranmış kaslar iyileştirilir ve sarkmış olan karın derisi gerilerek son haline ulaştırılır.

Liposuction

Karın germe estetiği kapsamlı bir ameliyattır ancak yapabilecekleri şeylerin kısıtlılıkları vardır. Abdominoplasti, alınmış gevşek deri ile bağlantılı aşırı yağları kaldırabilir, ancak karın geri kalanını iyileştirmez. Liposuction, karın germe estetiğinin ideal bir tamamlayıcısı olabilir, çünkü plastik cerrahınız tüm bel çevresindeki aşırı yağı hedeflemesine ve kaldırmasına izin verir.