Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: +90 212 215 53 83
"> : info@tayfunturkaslan.com">
: +90 533 144 56 13 : +90 212 215 53 83
: info@tayfunturkaslan.com

Dolgu Tedavisinden Neler Beklenebilir?

Yaşlanma belirtilerini iyileştirmek için görünümünüzü invaziv olmayan bir yaklaşımla yenilemek mümkündür. Dermal dolgu maddelerinin kullanıldığı dolgu tedavisi ile yüz hacmini geri kazanabilir ve kırışıklıkları ameliyat olmaksızın azaltabilirsiniz.

Dolgu tedavisi cildin kaybedilen canlılığını yeniden kazanmak ve cildi canlandırmak için etkili bir yoldur. Erkekler ve kadınlar, doğal görünümlü ve etkili sonuçlar aldıkları için dolgu tedavisini tercih etmektedir. Aynı zamanda dolgu tedavisinin cerrahi olmaması da büyük bir rahatlıktır.

Dolgu tedavisinde çeşitli dolgu maddeleri kullanılır ve her birinin kendine özgü faydaları vardır. Bazı maddeler, kısa süreli ve geri dönüşümlü iyileştirme sunarak, bir tedavi yöntemi denemek, faydaları değerlendirmek ve daha sonra daimi önlemlere geçmenizi sağlamaktadır.

Dolgu tedavisi hacmi kaybetmiş olan, ince çizgiler ve kırışıklıkların bulunduğu ciltteki bu bölgeleri doldurmak için geliştirilmiştir Dermal dolgu maddelerinin hedef niteliği, tedavinin hassas ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre düzenlendiği anlamına gelir. Dolgu tedavisi ile gerçekleştirilen iyileştirmeler şu şekildedir;

Daha pürüzsüz gülümseme çizgileri oluşturulabilir.

Ağzın köşelerinden aşağı doğru ilerleyen daha az göze çarpan çizgiler iyileştirilir.

Daha dolgun dudaklara ulaşmak mümkündür.

Sarkma olan bölgelerde bölgelerde hacim artışı yapılabilir.

Travma veya doku hasarında yumuşatma yapılabilir.

Dermal dolgu maddeleri, güvenli ve öngörülebilir sonuçlar verir. Dolgu tedavisi sırasında kullanılan maddelerin çoğu dört aydan bir yıla veya daha fazlasına kadar etkili olabilmektedir. Birçoğu kollajen üretimini arttırma kapasitesine sahiptir ve daha uzun süre kalıcı sonuçlar verir.