Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
: +90 212 215 53 83
"> : info@tayfunturkaslan.com">
: +90 533 144 56 13 : +90 212 215 53 83
: info@tayfunturkaslan.com

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Kadınlar, benlik saygısını artırmak için kozmetik cerrahi işlemlerden yararlanmaktadır. Genellikle estetik söz konusu olduğunda akla ilk önce kadınların gelmesi normaldir. Ancak günümüzde erkekler de estetik cerrahi işlemlerden yararlanmaktadır. Birçok erkeğin tercih ettiği penis büyütme ameliyatı da bu estetik işlemler arasında bulunmaktadır. Ancak penis büyütme ameliyatı olmayı düşünüyorsanız öncesinde bilmeniz gereken bazı şeyler vardır.

Penis Büyütme Cerrahisine Hazır Mısınız?

Penis büyütme estetiği son zamanlarda yaygın bir işlem haline gelmiştir. Ancak böyle bir cerrahi işlem için karar vermeden önce penis büyütme ameliyatı için hazır olduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Ameliyattan sonra iyileşmek için zamana ihtiyacınız olacak ve iyileşme sürecinin  olabileceğini bilmeniz önemlidir.

Doğru Cerrahı Nasıl Seçmelisiniz?

Doğru cerrahın seçilmesi, ameliyatın sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamaya yardımcı olabilir. Cerrahınızın sizin için uygun olup olmadığını anlamak için iyi bir iletişim kurup kuramadığınızı gözlemlemeniz, cerrahınızın daha önce ne kadar penis büyütme estetiği gerçekleştirdiğini öğrenmeniz ve hasta yorumlarından faydalanmanız mümkündür.

Ne Tür Sonuçlar Beklemelisiniz?

Ameliyat sonrası süreçte neler olacağını bilmek çok önemlidir. Neyse ki, cerrahınız, prosedürü gerçekleştirmeden önce sonuçlar hakkında size fikir verebilir ve cerrahi işlem sonrasında penisinizin nasıl görüneceğini gösteren resimleri gösterebilir. Diğer yandan daha önce böyle bir cerrahi işlem yaptırmış olan kişilerle konuşarak da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyileşme Süreci Nasıldır?

Penis büyütme ameliyatından sonra kendinize iyi bakmak ve iyileşmeye odaklanmak önemlidir. İyileşme süreci için programınızı ameliyattan önce hazırladığınızdan emin olun ve iyileşmek için kendinize bol bol zaman verin. Bunu yapmamak, gereksiz gerginliğe neden olabilir.