Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları

Yüz germe ameliyatı, kişinin farklı nedenlerden dolayı sarkmış ya da gevşemiş olan derisinin operasyon sonucunda gerilmesi ve fazla deriden arındırılma işlemidir. Özellikle yaşın ilerlemesi sonucunda gevşemiş deriler sonucunda bu işlem tercih edilmektedir. Yüz germe ameliyatı cerrahi bir operasyondur. Gevşemiş olan ve sarkan deri hekim tarafından uygun noktalardan kesilir ve yüz bölgesinin arkasına doğru çekilme işlemi uygulanır. Fazla derilerde ise kesme işlemi gerçekleştirilir ve son olarak deri dikilir. Bu işlem esnasında mimik kaslarının hareketi korunmaktadır. Yüz germe uygulaması sonrasında cilt genç bir görünüme kavuşur. Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları, kişinin ihtiyacı olan işlemler doğrultusunda farklılık gösterebilir.

Yüz Germe Ameliyatı Öncesinde Yapılması Gerekenler

Yüz germe estetiği da cerrahi diğer operasyonlar gibi anestezi ya da lokal anestezi uygulaması altında yapılmaktadır. Anestezi olması nedeniyle de pek çok dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır. Öncelikle ameliyata psikolojik açıdan hazır olmanız gerekmektedir. Ardından uzman hekiminiz tarafından yapılacak olan tetkikler ile ihtiyacınız olan işlemler belirlenmelidir. Tüm bu işlemler sonucunda Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları belirlenebilir. Sonrasında ise yine hekiminiz tarafından belirlenen talimatlara uymanız gerekmektedir. Alkol ve sigara alımını 10 gün öncesinden bırakmalısınız. Kullandığınız ilaçlar hakkında uzmana bilgi vermeli ve kan sıvılaştıran ilaçları en az 10 gün öncesinden bırakmalısınız. Bu süreçte yeme ve içme aktivitelerine de özen göstermeniz gerekmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı İzleri

Yüz ameliyatı için belirli bir yaş bulunmamakla beraber ortalama 40’lı yaşlarda sıklıkla tercih edilen bir operasyondur. Yüz bölgenizde bulunan sarkıkların gergin bir hal almasınız ve sarkmaların yok edilmesi amaçlanmaktadır. En fazla 2 ya da 4 saat gibi bir süre içerisinde ameliyat gerçekleşmektedir. Yüz germe ameliyatı sonrasında operasyonun uygulandığı alanda 1 ya da 2 dren bulunabilir. Ameliyattan en fazla 26 sonrasında drenler çıkar ve sonrasında yüz germe korsesi yerini alır. Bu korsenin giyim süresi 1 hafta olmaktadır. Korse, ameliyat sonrasında bulunan yara izlerinin iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Yüz arkasında görünmeyen noktalarda bulunan izler kısa bir süre sonra renklerini kaybediyor ve ilerleyen zamanlarda neredeyse tamamen kayboluyor. Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları için kesin bilgiyi uzman hekiminize muayene olduktan sonra öğrenebilirsiniz.

Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları

 

Vücut üzerinde yapılacak olan germe işlemlerinde fiyatı belirleyen pek çok unsur bulunmaktadır. Operasyon öncesinde net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Uzman hekimin yapacağı muayeneler doğrultusunda ihtiyaçlar belirlenmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda yapılacak olan işlemler, adımlar, eklenen uygulamalar ve tetkikler ise Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları belirlenmesinde yardımcı olacaktır. Yüz germe ameliyatı esnasında belirlenecek olan bölgeler de fiyatı fazlasıyla değiştirmektedir. Göz kapağı, yağ enjeksiyonu gibi ek işlemler de fiyatın değişmesini sağlamakta olup kişiden kişiye göre ameliyat ücretleri farklılık göstermektedir. En doğru fiyat bilgisini tüm muayene işlemleri bittikten sonra hekiminizden öğrenebilirsiniz.

 


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın