Kol Germe Ameliyatı Fiyatları

Kol germe ameliyatı deri ve deri altı bölgesi olarak vücudun diğer bölgelerine göre daha gevşek bir deriye sahip olan kol derisine uygulanan bir cerrahi operasyondur. Bu bölgede deri sarkmaları çoğu zaman yağ birikmesi ve sarkmalar ile ortaya çıkmaktadır. Kol bölgesinde oluşan sarkmayı tetikleyen pek çok sebep bulunmaktadır. Genlerden gelen yatkınlık, yaş ilerlemesi, kilo alma ya da kilo verme, fazla güneş ışınlarına maruz kalma ve önlenemeyecek etki olan yer çekimi bu sebepler arasında yer almaktadır. Bir süre sonra sorun haline gelen ve kişiye rahatsızlık yaşatan bu durum için en etkili çözüm estetik operasyonlar olmaktadır. Etkili olan yöntemin sık kullanılan bir yöntem olması nedeniyle Kol Germe Ameliyatı Fiyatları ulaşılabilir hale gelmiştir.

Kol Germe Ameliyatı Öncesinde Yapılması Gerekenler

Ameliyat öncesinde size verilen talimatlara harfiyen uymanız gerekmektedir. Kol Germe Ameliyatı uygulanacak kişi ameliyat öncesinde en az 6 saat gibi bir süre aç kalmalı ve normal şartlarda kullandığı kanamayı tetikleyecek ilaçlarını 10 gün öncesinden bırakmalıdır. Kanamayı artıracak aspirin gibi ilaçların haricinde kullanılan ilaçlar da Ameliyat öncesinde hekime bildirilmelidir. Alkol ve sigara kullanımı da bu sürelerde bırakılması gerekmektedir. Tüketilecek olan yiyecek ve içecek sınırlaması da hekiminizin talimatları doğrultusunda dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Yaklaşık olarak 1,5 ve 3 saat aralığında ameliyat tamamlanmaktadır. Kol Germe Ameliyatı Fiyatları tüm bu aşamalar öncesinde belirlenmektedir.

Kol Germe Ameliyatı İzleri

Ameliyat esnasında yara izleri, kolun iç kısmı ve koltuk altı bölgelerinde kalacak şekilde ayarlanmaktadır. Özellikle sarkma derecesi fazla olmayan kişilerde yara izleri oldukça en az görülebilecek noktalarda olmaktadır. Ortalama 10 gün sonunda yaraların iyileştiği gözle görülebilir bir hale gelmektedir. Kol germe ameliyatı sonrasında kullanılacak korse ile şişliklerin de önüne geçilmektedir. Korse altında kalan derinin hızlanma süreci de artmaktadır. 1 ay sonrasında oluşan izlerin renkleri azalmaya başlar ve yaklaşık 1 sene gibi bir süre sonrasında ameliyat izleri neredeyse görünmeyecek bir hal almaktadır. Ameliyat öncesinde hekiminizden izler hakkında ve Kol Germe Ameliyatı Fiyatları için net bir bilgi isteyebilirsiniz.

Kol Germe Ameliyatı Fiyatları Ne Kadar?

Operasyon uygulanma şekli kişiye ve sarkma derecesine göre farklılık gösterebilir. Deri çıkartma ile yapılan yöntemin yanı sıra bölgede yer alan yağları alarak da uygulanmaktadır. Her hasta için farklı ameliyat tekniği kullanılmaktadır. Kimi durumda ise bu iki farklı işlem aynı ada yapılmaktadır. Gereken durumlarda liposuction uygulaması da işlemler arasında yer almaktadır ve ameliyat fiyatını bu uygulama etkilemektedir. Kol Germe Ameliyatı Fiyatları kişiye ve uygulanacak işlem farklılıklarına göre değişiklik göstermektedir. Muayene öncesinde net bir rakam belirlemek imkansızdır. Kesin bir fiyat bilgisi edinmeden önce muayene olmanız ve kol bölgesinde olan sarkma durumunun belirlenmesi gerekmektedir.

 


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın