Brezilya Popo Estetiği Fiyatları

Brezilya popo estetiği, popo bölgesinin şekillenmesi dik ve dolgun bir görünüm elde etmek için uygulanan bir estetik işlemdir. Son yıllarda kusursuz vücut hatları arzu eden kadınlar tarafından sıkça kullanılan bir yöntem haline gelmiştir. Sadece estetik bir güzellik nedeniyle değil aşırı kilo kayıplarından sonra kaybolan hatların tekrar yerine getirilmesi nedeniyle de Brezilya popo estetiği tercih edilmektedir. Bu uygulama adını Brezilyalı kadınların vücut yapısından almaktadır. Brezilyalı kadınların kusursuz hatlarının ilgi çekici olması nedeniyle bu estetik işlem tüm dünyada ilgi görmektedir. Detaylı bir muayene öncesinde Brezilya Popo Estetiği Fiyatları için net bir bilgi almak doğru olmayacaktır.

Brezilya Popo Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Her cerrahi operasyonda olduğu gibi Brezilya popo estetiği için de belirli koşullar bulunmaktadır.  Öncelikle 18 yaşını geçmiş yetişkin bireyler olmanız gerekmektedir. İlk şartı geçtikten sonra ise gerekli işlemlere ve adımlara uzman bir hekim muayenesinden sonra karar verilmektedir. Yaş ilerlemesi nedeniyle ya da kilo alıp verme durumlarından kaynaklı olarak popo bölgenizde sarkmalar, hatların yok olması ve gevşeme söz konusu olduğunda bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Tabi ki yapılacak olan tetkikler esnasında bu operasyonu engelleyecek bir sağlık sorunu da olmamalıdır. Herhangi bir sağlık probleminiz olmadığı takdirde istediğiniz hatlara sahip olabilirsiniz. Yapılacak olan bu tetkikler, tahliller ve durum saptaması sonrasında hekiminizden Brezilya Popo Estetiği Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Brezilya Popo Estetiği Sonrasında İzler

Tek seansta ve birkaç saat içinde estetik operasyon sonlanacaktır. Kişinin ihtiyacına göre kullanılacak olan silikon popo protezi işlemi sırasında bu bölgede birikecek sıvıların dışarı atılmasını sağlayan drenler kullanılmaktadır. Ortalama 3-5 gün sonrasında drenlerin çıkarma işlemi yapılmaktadır. Drenlerin de çıkarılmasının ardından hekiminizin talimatlarını doğrultusunda korse giymeniz gerekmektedir. Korse kullanmanız izlerin daha hızlı iyileşmesine de yardımcı olacaktır. Belirli bir zaman geçtikten sonra estetik operasyona dair izler dışarıdan görülemeyecek kadar azalmaktadır. Ancak silikon popo eklemesi yapıldığında minik izler kalmaktadır. Yine de bu izler operasyon sırasında görülmeyecek şekilde açılmaya özen gösterilir. Brezilya Popo Estetiği Fiyatları için tüm sorularınızı ve estetik işlem hakkında merak ettiklerinizi uzman hekiminizden öğrenebilirsiniz.

 Brezilya Popo Estetiği Fiyatları Hakkında Bilgi

Her insanın farklı bir popo ve vücut yapısı olması nedeniyle estetik işleminde uygulanacak adımlar farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar nedeniyle herkese net bir fiyat bilgisi muayene öncesinde verilmemektedir. Farklı oranda yağ, tetkikler, tahliller ve ek uygulamalar sonucunda kesin bir Brezilya Popo Estetiği Fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Ancak kişiden kişiye göre değişim gösterebildiği için tetkikler ve muayene öncesinde net bir bilgi almak mümkün değildir. Fiyat araştırması yapmadan önce alanında uzman bir hekime muayene olmanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilir:

Bacak İçi Germe Ameliyatı Fiyatları

 


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın