Lipomatik Nedir?

Lipomatik Nedir?

Yağ aldırma yöntemleri arasında son yıllarda oldukça popüler olan Lipomatik son derece önemli bir işlemdir. Lipomatik nedir ve neden bu kadar popüler olmuştur bundan bahsedecek olursak. Lipomatik özel olarak geliştirilen bir cihaz ile son derece dikkatli ve özenli bir biçimde yağ dokusunun bölgeden atılmasını sağlayan bir cerrahi müdahaledir. İşlem bir estetik müdahale değil bir cerrahi müdahaledir. Yani biraz daha ciddiye alınması ve doğru kişilere yaptırılması gereken bir işlemdir. Genel olarak bir risk taşımayan işlem için doğru kişilerin bulunması neden önemli buna değinecek olursak. Bu tarz işlemler sonrasında geç iyileşme gösteren zorlu operasyonlardır. Ayrıca başarılı sonuç elde etmek içinde yine deneyimli ve uzman kişiler tercih edilmelidir. 

Lipomatik Uygulaması

Lipomatik nedir sorusu son yıllarda oldukça fazla sorulmaya başlanmış ve cevabı son derece fazla merak edilen bir soru olmuştur. Birçok kişinin fiziksel görünümünü ve hayatını oldukça önemli ölçüde etkileyecek olan operasyon hakkında kişilerin bilgi almak istemesi son derece önemlidir. İşlem bölgesel olarak vücutta yer alan yağ birikintilerinden kurtulmak için uygulanmaktadır. İşlem yapıldıktan sonra kişiler aynı gün içerisinde rahatlıkla taburcu olabilirler. Alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında herhangi bir komplikasyon gelişmemekte ve kişiler oldukça konforlu bir biçimde hayatlarına devam edebilmektedir. Sizin de vücudunuzda rahatsız olmanıza neden olan böyle bölgesel yağlanma durumu var ise, bu yöntemi tercih ederek sizi mutsuz eden bu durumdan kurtulabilirsiniz. 

Lipomaik Nasıl Uygulanır?

Bölgesel olarak konumlana yağ kütlelerinden kurtulmak, sıkılaşmak ve selülit görünümünde kurtulmak için uygulanan ve son derece etkili yöntemlerden biri olan Lipomatik nedir sorusunu cevapladıktan sonra bir diğer önemli konu olan işlemin uygulanışından bahsetmek istiyoruz. İşlemin uygulanma mantığı genel olarak yağların parçalanması ve özel yöntemler ile vücuttan çıkarılması biçimindedir. Yağların parçalanması için özel hortumlar kullanılır ve bu hortumlar sayesinde yağ kütlelerine titreşim gönderilir. Bu titreşimler yağları parçalayarak ayrılmasını sağlar. Parçalara ayrılan yağ kütleleri özel bir vakum yardımı ile çekilerek vücuttan atılır. İşlemin uygulanması işte bu kadar basit olmaktadır. İşlemin herhangi bir zararı bulunmamaktadır. 

Lipomatik Kimler için Uygundur?

Lipomatik nedir sorusuna cevap olarak verdiğimiz gibi bu uygulama belli standartlara sahip kişiler için uygundur. Ancak bu noktada kesin bir hedef kitleyi sözel olarak ifade etmek doğru olmaz. Kişilerin bu uygulama için uygun olup olmadığı, hekim tarafından tespit edilebilecek bir husustur ve muayene gerektirir. Muayene olmadan bu işleme uygun olup olmadığını belirleyebilmek mümkün olmayacaktır. Hekiminizden randevu alarak, lipomatik veya diğer uygulama türleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en uygun uygulama tipine hekiminiz karar verecek ve güvenlik bir şekilde uygulama gerçekleştirebilecektir. Hemen harekete geçin, siz de etkili çözümlere tıbbi protokollerle ulaşın.

 


Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now Button
× Hemen fiyat alın